Jdi na obsah Jdi na menu
 


Tištěný bulletin - Na Cestě

1. 10. 2009
získali pár zakázek pro naši kovovýrobu, takže jsme momentálně z nejhoršího venku, což znamená, že můžeme zaplatit účty za elektřinu, koupit uhlí na zimní sezónu. Naše pravidelné výdaje jsou však 138.000,- měsíčně! A každá další pravidelná pomoc zásadní. 
Kluci začali  pravidelněji chodit na veřejné sbírky, kde prodáváme malé upomínkové srdíčka, i to nám výrazně pomáhá. Já jsem  jezdil pravidelněji kázat po sborech a mluvil více o naší vizi a potřebách. Mojí modlitbou je vždy sloužit sborům slovem, které je konkrétní pro jejich situaci, tak mám naději, že jak v Těšíně, Třinci tak i v Oldřichovicích kde jsem byl, to tak skutečně bylo. David Ellmrich byl také v AC Liberec a CB Karlovy Vary a Liberec. Děkujeme všem za podporu a hlavně modlitby. Především ony jsou základem naší práce. Osobně jsem měl velikou radost v Třinci, kde mi ukázali modlitební lístky z minulého roku a ptali se na ty, za které se konkrétně modlí - oba kluci skončili program a dnes nám pomáhají v naších aktivitách.  
Založili jsme také nové číslo konta, které má sloužit pouze pro účely získání prostředků na novou čističku odpadních vod, jelikož stará nefunguje. Do projektu je zapojen náš bývalý spolupracovník a kamarád JIrka Oubrecht, který si celou realizaci a podporu vzal za své. Předběžné náklady na vybudování čističky pro naše potřeby jsou asi 400.000,-Kč. A i vy máte možnost na tuto konkrétní potřebu přispět na konto 232078966/0300.        -pk-