Jdi na obsah Jdi na menu
 


Projekty

Příspěvky

31. 10. 2019

Projekt dostavby střediska

V současnosti intenzivně pracujeme na získání prostředků na rekonstrukci střech ve středisku, které jsou již za hranicí životnosti. Budeme rádi když nás podpoříte ať již finančním darem nebo tím, že projekt střediska budete aktivně šířit ve svých společenstvích. Celý projekt v pdf. si můžete stáhnout, vytisknout a dát jej k dispozici ve vašich sborech zde: Projek dostavby 2020.pdf. Naleznete jej také v dárcovské výzvě zde: darujme

 

13. 2. 2018

projekt "Propojená generace"

Rádi bychom spustili celonárodní projekt propojení "obyčejných" lidí s těmi, kteří si neví rady se svou závislostí nebo žijí v blízkosti závislého a neví kudy kam... Projekt je na úplném počátku, v našich snech. Věříme, že posláním církve je nést dobrou zprávu o svobodném a plném životě a také věříme, že církev je nejlépe propojenou sociální skupinou na zemi, což ji dává potenciál skutečného vlivu! Prosím sdílejte tento sen s námi, modlete se za naši zem a pokud byste byli rádi zapojeni jakoukoli formou do tohoto projektu, ozvěte se. Potřebujeme zpětnou vazbu, radu a někoho, kdo by tento projekt řídil. Momentálně posílám jen takovou myšlenkovou mapu, kterou by bylo fajn doplňovat a případně části tohoto projektu realizovat.

 

22. 1. 2018

Projekty roku 2019

stazeny-soubor--1-.pngJako každý rok, tak i tento si vedle cílů v oblasti služby, dáváme cíle v oblasti dalších stavebních prací na dokončení našeho střediska. V oblasti služby je to pro nás především rozvíjení již dlouhodobých aktivit, jako je práce na ulicích především v Ústí nad Labem, kam dojíždí náš tým. Nicméně, rádi bychom posílili tuto práci v oblasti Šluknovského výběžku a to především v oblasti poradenství. Stále pokračujeme s dětským centrem, kde je našim dlouhodobým cílem rozšířit nabídku našich služeb, dalšími programy. 

Projekty na rozšíření a dokončení střediska zůstávají v roce 2019  stejné jako pro rok 2018, a to především, protože jsme stavební povolení na čističku získali až na začátku tohoto roku.  klikni: projekt 2018

 

 

27. 2. 2017

Pokračování projektu dostavby

Přátelé, zdravím Vás ze střediska TCI Šluknov. V přiloženém souboru "Dostavba" (klikni) naleznete informace ohledně pokračování projektu dostavby střediska ve Šluknově, který stále, byť svépomocí a relativně pomalu, pokračuje. V popisu projektu není zmíněna úprava cest kolem domu, které jsou v katastrofálním stavu a snad se nám na ně podaří získat prostředky. V přiloženém souboru se můžete zevrubně dočíst, jak se stavba vyvíjela v posledních třech letech, a co bychom rádi udělali do roku 2020. 

 

19. 9. 2014

7. 8. 2012

Partnerské církve

Skrze projekt Partnerské sbory se snažíme navázat dlouhodobé užší vztahy s církvemi, kde jezdíme. Našim cílem je přinést povzbuzení skrze slovo a svědectví studentů, předat informace o našich potřebách a projektech, do kterých by se jednotlivci a sbory mohli zapojit. Povzbudit k službě závislým, tedy získat spolupracovníky. kteří mají touhu pracovat s závislými. Čti celý článek.