Jdi na obsah Jdi na menu
 


Projekty

Příspěvky

12. 5. 2020

Rekonstrukce střech se blíží

stredisko.jpeg V současnosti intenzivně pracujeme na získání prostředků na rekonstrukci střech ve středisku, které jsou již   za hranicí životnosti. Budeme rádi když nás podpoříte ať již finančním darem nebo tím, že projekt střediska   budete aktivně šířit ve svých společenstvích.  V současnosti (květen 2020) máme zhruba 450tis. a   předpoklad je, že budeme potřebovat zhruba 700tis. na celkovou plochu 900 metrů čtverečních. Celý projekt   v pdf. si můžete stáhnout, vytisknout a dát jej k dispozici ve vašich sborech zde: Projek dostavby 2020.pdf. Naleznete jej také v dárcovské výzvě zde: darujme

 

1. 1. 2020

Partnerské církve

Skrze projekt Partnerské sbory se snažíme navázat dlouhodobé užší vztahy s církvemi, kde jezdíme. Našim cílem je přinést povzbuzení skrze slovo a svědectví studentů, předat informace o našich potřebách a projektech, do kterých by se jednotlivci a sbory mohli zapojit. Povzbudit k službě závislým, tedy získat spolupracovníky. kteří mají touhu pracovat s závislými. Čti celý článek.

 

13. 2. 2018

kampaň "Propojená generace"

Pomalu spouštíme celonárodní kampaň propojení "obyčejných" lidí s těmi, kteří si neví rady se svou závislostí nebo žijí v blízkosti závislého a neví kudy kam... Věříme, že posláním církve je nést dobrou zprávu o svobodném a plném životě a také věříme, že církev je nejlépe propojenou sociální skupinou na zemi, což ji dává potenciál skutečného vlivu! Prosím sdílejte tento sen s námi, modlete se za naši zem a pokud byste byli rádi zapojeni jakoukoli formou do tohoto projektu, ozvěte se. Myšlenková mapa vám naznačí kam se bude kampaň ubírat. Přidat se můžete také jako přátelé na náš facebook.

 

19. 9. 2014