Jdi na obsah Jdi na menu
 


Projekty

Příspěvky

13. 2. 2018

projekt "Propojená generace"

Rádi bychom spustili celonárodní projekt propojení "obyčejných" lidí s těmi, kteří si neví rady se svou závislostí nebo žijí v blízkosti závislého a neví kudy kam... Projekt je na úplném počátku, v našich snech. Věříme, že posláním církve je nést dobrou zprávu o svobodném a plném životě a také věříme, že církev je nejlépe propojenou sociální skupinou na zemi, což ji dává potenciál skutečného vlivu! Prosím sdílejte tento sen s námi, modlete se za naši zem a pokud byste byli rádi zapojeni jakoukoli formou do tohoto projektu, ozvěte se. Potřebujeme zpětnou vazbu, radu a někoho, kdo by tento projekt řídil. Momentálně posílám jen takovou myšlenkovou mapu, kterou by bylo fajn doplňovat a případně části tohoto projektu realizovat.

 

22. 1. 2018

Projekty roku 2019

stazeny-soubor--1-.pngJako každý rok, tak i tento si vedle cílů v oblasti služby, dáváme cíle v oblasti dalších stavebních prací na dokončení našeho střediska. V oblasti služby je to pro nás především rozvíjení již dlouhodobých aktivit, jako je práce na ulicích především v Ústí nad Labem, kam dojíždí náš tým. Nicméně, rádi bychom posílili tuto práci v oblasti Šluknovského výběžku a to především v oblasti poradenství. Stále pokračujeme s dětským centrem, kde je našim dlouhodobým cílem rozšířit nabídku našich služeb, dalšími programy. 

Projekty na rozšíření a dokončení střediska zůstávají v roce 2019  stejné jako pro rok 2018, a to především, protože jsme stavební povolení na čističku získali až na začátku tohoto roku.  klikni: projekt 2018

 

 

27. 2. 2017

Pokračování projektu dostavby

Přátelé, zdravím Vás ze střediska TCI Šluknov. V přiloženém souboru "Dostavba" (klikni) naleznete informace ohledně pokračování projektu dostavby střediska ve Šluknově, který stále, byť svépomocí a relativně pomalu, pokračuje. V popisu projektu není zmíněna úprava cest kolem domu, které jsou v katastrofálním stavu a snad se nám na ně podaří získat prostředky. V přiloženém souboru se můžete zevrubně dočíst, jak se stavba vyvíjela v posledních třech letech, a co bychom rádi udělali do roku 2020. 

 

19. 9. 2014

7. 8. 2012

Partnerské církve

Skrze projekt Partnerské sbory se snažíme navázat dlouhodobé užší vztahy s církvemi, kde jezdíme. Našim cílem je přinést povzbuzení skrze slovo a svědectví studentů, předat informace o našich potřebách a projektech, do kterých by se jednotlivci a sbory mohli zapojit. Povzbudit k službě závislým, tedy získat spolupracovníky. kteří mají touhu pracovat s závislými. Čti celý článek.