Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výjezd do CB Most

18. 10. 2011

Opět jsme měli možnost navštívit sbor Církve Bratrské v Mostě. Byl to velmi vzácný čas, kdy jsme mohli sloužit druhým lidem, především těm, kteří přišli z ulice na sobotní povídání. Lidé slyšeli, jak probíhá program ve středisku Teen Challenge a také proč je dobré se rozhodnout pro život s Bohem.

Večer nás dva bratři (Geďa a Martin) zavezli na hrad Hněvín, ležící na kopci vysoko nad městem - takže jsme měli vidět Most a jeho okolí jako na dlani. Využili jsme tuto chvíli ke společným modlitbám za lidi zde žijící.

V neděli ráno jsme byli pozváni na slavnost, kde byla pokřtěna maminka jednoho našeho klienta, která nedáno uvěřila v Ježíše Krista, z čehož jsme měli velkou radost - je to nadějí také pro naše rodiny.

V neděli jsme měli možnost povzbudit místní křesťany svědectvím o Božím působení v našich životech - naši kluci, kteří prochází programem v TC Šluknov, říkali svědectví - i já jsem měl tuto výsadu. Kázal David Láník, poradce střediska a starší sboru Apoštolské Církve ve Varnsdorfu.

Jak už jsem úvodem zmínil, byl to opravdu velmi vzácný čas a to i díky srdečnosti místního sboru. Chtěl bych proto Bohu velmi poděkovat za tak úžasný dar, který v těchto lidech máme. Děkujeme tomuto sboru za jejich přívětivost, pohostinnost a štědrost. Je úžasné vidět, jak přijímají ztracené, kterým pomáhají najít cestu k Bohu, a zpět do společnosti.

Za Teen Challenge

Marek Honzík