Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výjezd do CB Liberec

11. 10. 2007

Tak jsme po roce navštívili "Cébéčko" v Liberci. Při návštěvě jsme poděkovali za podporu, kterou jsme zde za poslední rok obdrželi, a že toho nebylo málo. Bílá tabule, tzv. whiteboard, dva basketbalové koše a finanční příspěvek na naše nové auto. Ti z Vás, kteří sledujete bullet-in pravidelně, tak víte, jaké starosti nás při jeho získání provázely. Letos jsme bratry povzbudili, protože někteří studenti, kteří loni byli na začátku celého programu nyní pomalu končí, což je vždycky sláva. Někteří, kteří byli již v průběhu, jsou dnes již v Intershipu, který je naším učednickým programem. Po sdílení Božího slova a svědectví kluků nám bratři dali oběd, který byl výtečný, lze tak usuzovat z reakcí studentů TC:o) Někteří blaženě funěli ještě po příjezdu do střediska. Těšíme se zase za rok a nezapomeňte na nás ve svých modlitbách. A omluvte absenci fotek, jistě se příště polepším.

-DE11-

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Šíří se rychle

Darinka17. 3. 2013 18:48

Děcka, pozorte. Právě koluje mezi lidma novinka z oblasti online výdělků, skvělé na jaro, když je hodinka, dvě času :) Pro mě to je skvělá možnost výdělku a je to naprosto super. Milionářku to ze mě sice neudělá, ale když to jde, tak jsem vděčná za každé přilepšení. Píše o tom na www.CervenaCerna.cz

Pavel je tu a to je to.o)

DE111. 11. 2007 9:43

Pavel se určitě drží. Nevím, jak prožívá. Ale postředisku chodí s příjemným úsměvem a je vidět, že tomu, co slyší, naslouchá. Tak uvidíme, jak se bude posouvat, teď jsem tu týden nebyl, možná se změnilo něco, o čem nevím. Tak se za něj i za nás modlete dál, to je veliká podpora a jsme vděční i
za každou řádku, kterou zde zanecháte, protože pro nás to znamená, že jste s námi. Tak Pokoj Vám

Čusek

P&V19. 10. 2007 17:23

Zdravime opět z Haviřova, nejdřive musím podotknout, že tyto stránky jsou opravdu vydařené:-), jako rodinní přátelé studenta jsme za ně moc vděčni, protože můžeme vidět, co se u vás děje a to je fajn. Vaše práce je opravdu požehnáním, modlíme se za Vaše středisko:-), doufám, že se Pavlovi daří alespoň jak štakš a že si už trošku zvykl na program? :-), zdraví Vás i Pavla W. Věrka.

Pavel funěl až tuhle neděli

DE1117. 10. 2007 10:27

Ahoj, Věrko a Pavle, Pavel funěl, až tuhle neděli, tu minulou se mnou v Liberci nebyl, byl až teď v Ústí a když jsme přijeli hladoví do střediska, tak na nás čekala na grilu haldička stejků, protože Péťa(student) dokončil zdárně po 17. měsících program. Tak to jsme si zafuněli kánon, někdo dříve, někdy později ,podle chuti.
Tak se mějte, ať Vám žehná Bůh
De11

Ahoj ahoj ...

P&V16. 10. 2007 22:03

Všechny Vás moc zdravíme a hlavně Pavla W. ..
Doufáme že i on "funěl" ... ;)

Těšíme se příště na fotečky .... díky.


Pavel a Věrka A.