Jdi na obsah Jdi na menu
 


News

Příspěvky

28. 7. 2007

Komentářů: 2

Rubrika: News

Fotografie: 10.VÝROČÍ TC ŠLUKNOV

Celý příspěvek

FOTOGALERIE 10.VÝROČÍ TC ŠLUKNOV

ObrazekZvu Vás k nahlédnutí do fotogalerie pod názvem "Akce", kde najdete záběry ve třech albech z oslav 10.výročí TC ve Šluknově. Děkujeme všem, kteří na oslavu přijeli a také těm, kteří nám pomohli finančně průběh oslavy zajistit. Alespoň částečně. Děkujeme všem za Vaši podporu a přejeme krásný zbytek léta. -mira-
 

22. 7. 2007

Komentářů: 1

Rubrika: News

Fotografie: 10.VÝROČÍ - KONCERT ALEŠANKY

Celý příspěvek

OSLAVY 10.VÝROČÍ TC VE ŠLUKNOVĚ

ObrazekTC ve Šluknově je pravděpodobně důsledkem modliteb věřících Apoštolské církve ve Varnsdorfu. Nenapadlo nás s Petrem, že bychom se mohli stěhovat ze severní Moravy, kde jsme dlouhá léta bydleli a kde TC v ČR vzniklo, do míst, kde téměř lišky dávají dobrou noc. S velkým nasazením v prvních letech jsme dali do pořádku budovu, ve které dosud žijeme pod jednou střechou s našimi studenty. S pomocí týmů z USA jsme pak započali se stavbou budovy, která by měla v budoucnu sloužit potřebám střediska. Nová kuchyň, kotelna – topný systém, prádelna, toalety….nahoře pokoje studentů, to vše je zatím jen v našich představách. Ve skutečnosti je hotová pouze hrubá stavba s krásnou červenou střechou.

 

7. 7. 2007

Komentářů: 1

Rubrika: News

Celý příspěvek

3. 7. 2007

Komentářů: 0

Rubrika: News

Celý příspěvek

Honza Ledvina se žení a další krásné události...

ObrazekPotkala jsem nedávno v Praze Honzu Ledvinu. Zvala jsem ho na oslavu 10.výročí TC ve Šluknově, ale nemohl mi slíbit, že přijde, i když by rád. Bude se ženit. Více v textu.
Blahopřejeme Alexovi Kurkovi - ten je nedávno ženatý (poslal oznámení) a v textu pozdrav od Šárky (Rusové) nyní Čepelákové.
-Mira-
 

18. 6. 2007

Tištěný bulletin - věnováno smrti

Obrazek

Ano, ve smrti je odpočinutí. Minulá zranění druhých vůči nám a i naše vlastní skutky vůči druhým, které v nás vyvolávají pocity hanby a viny, přestávají mít ve smrti svoji sílu. Nebolí a nedotýkají se nás. O tom i dalších věcech v novém tištěném bulletinu... -pk-

 

4. 6. 2007

Komentářů: 1

Rubrika: News

Fotografie: EVROPSKÁ KONFERENCE TC 2007

Celý příspěvek

EVROPSKÁ KONFERENCE TC V PRAZE

ObrazekNa Evropské konferenci Teen Challenge 2007 bylo přítomno něco kolem 400 účastníků ze 29ti zemí celého světa.
Vřelá atmosféra, prezentace, muzikál, jehož námětem je skutečný příběh ztraceného člověka a který se dotknul mnoha přítomných....večerní shromáždění, semináře a vyučování... Skvělé společenství a setkání s přáteli, s těmi, kdo pracují spolu na jednom cíli. Aby ti, co jsou ztraceni, byli nalezeni a zmocněni k novému životu skrze setkání s Bohem, skrze znovuzrození....
 

23. 5. 2007

Byli jsme téměř týden v Olomouci

ObrazekPomáhali jsme pastorovi Sváťovi Dysmasovi...

 

23. 5. 2007

Komentářů: 1

Rubrika: News

Fotografie: Pavel S.ukončil program TC.

Celý příspěvek

Pavel ukončil úspěšně program TC

ObrazekPavel S., který do programu TC nastoupil v listopadu 2005 dne 20.5.2007 společně s námi oslavil úspěšné ukončení programu TC.
-Proměny očima Miry. Fotogalerie slavnosti.-
 

23. 5. 2007

Komentářů: 0

Rubrika: News

Celý příspěvek

Argentinský misionář E.Sosa u nás.

ObrazekPřed dvěmi-třemi týdny nás navštívil Argentinský misionář E.Sosa, který v současné době zakládá sbor ve Španělsku.
-Eduardova služba z pohledu Miry "I ty můžeš být požehnáním"-
 

21. 5. 2007

Děkujeme za podporu v CBH Chomutov

Byli jsme na výjezdu v Círvi bez hranic v Chomutově