Jdi na obsah Jdi na menu
 


News

Příspěvky

10. 9. 2008

Komentářů: 0

Rubrika: News

Celý příspěvek

Zátěžák 2008

Kluky vyzval Královský Velkovezír se svým týmem. Byl to sekec mazec šrumec. Čtěte zde!!!
 

10. 9. 2008

Komentářů: 0

Rubrika: News

Celý příspěvek

No Comment 2008

Na ulicích Varnsdorfu po roce proběhl malý festiválek, který pořádá náš mateřský sbor Aoštolské církve ve Varnsdorfu, a my jsme byli přitom.

 

15. 8. 2008

INvestujeme do budoucnosti - Dětské centrum KLOKAN

ObrazekVážení přátelé,  v letošním roce v říjnu otevíráme DC Klokan Teen Challenge v nových prostorech, které nám pronajalo město Šluknov. O prostory jsme usilovali již několik let, jelikož  jsme pracovali ve sklepě, který byl vlhký a s plísněmi.

 

11. 7. 2008

Ukončení programu(164)

Je už to pár dní, přesně jedenáct, co další kluci ukončili řádně program. Probírám se v mysli tvářemi těch, kteří je během téměř jedenácti let předcházeli a mám radost z toho, že většina z těch, co program celý dokončili, také skončili definitivně se svou závislostí. Dokonce mnozí z nich aktivně pomáhají druhým někde po republice jako dobrovolníci, někteří pracují s dětmi, někteří zákládají sbory, jsou zapojeni do mládeží, atd.
 

22. 4. 2008

Komentářů: 7

Rubrika: News

Celý příspěvek

Nový člen týmu

Jmenuje se Matěj  a je nejmladším členem našeho týmu. Jeho poslaním je pomáhat Jirkovi  a Milušce v jejich osobním růstu, trpělivosti, odhodlanosti a péči o druhé. Má speciální obdarování kouzlit na tvářích všech úsměvy, je to dar od Boha.
 

15. 4. 2008

Komentářů: 0

Rubrika: News

Celý příspěvek

Magazín Bodu obratu

ObrazekPřinášíme v pořadí již druhé číslo magazínu pro poradenství, který je spojen se službou Bodu obratu. Jednou z našich vizí je pomoci s pastoračním poradenstvím a z tohoto důvodu se snažíme o rozjezd tohoto magazínu.

 
 

25. 2. 2008

Historie III

pokračuj pro další info

 

19. 2. 2008

Komentářů: 0

Rubrika: News

Celý příspěvek

Kázání

ObrazekKdyž se řekne kazatel, každému se vybaví něco jiného. Někomu nudnej chlapík v taláru, někomu někdo, kdo přišel moralizovat... Nicméně, každý z nás už jen tím, že se kouká na TV nebo poslouchá lidi kolem je vystaven množství informací, které zpracovává a vytváří si z nich vlasní svět. Včera jsem byl u nás v církvi kde kázal můj dlouholetý přítel a také spolupracovník Jirka Oubrecht. Myslím, že to stojí za to, tak jsem to tady vystavil :-) 
 

19. 2. 2008

Výcvikový seminář Bodu obratu

Před týdnem proběhl v Českém Těšíně výcvikový seminář BO, kterého se účastnilo na sedmdesát posluchačů. Seminář byl zaměřen na práci s lidmi, kteří jsou závislí na drogách, alkoholu nebo bojují s jinou svázaností. Osobně jsem nebyl připraven na tak velký zájem, ale jsem za něj rád. V ČR žije na 30000 závislých na drogách o alkoholu a dalších problémech nemluvě. Osobně věřím, že Bůh má moc tyto lidi vysvobodit z pout jakéhokoli otroctví, a tak věřím, že i Bod obratu bude sloužit k svobodě ze závislosti.  Před seminářem vyšlo první mini číslo pastoračního magazínu...
 

1. 1. 2008

Komentářů: 0

Rubrika: News

Celý příspěvek