Jdi na obsah Jdi na menu
 


News

Příspěvky

11. 7. 2008

Ukončení programu(164)

Je už to pár dní, přesně jedenáct, co další kluci ukončili řádně program. Probírám se v mysli tvářemi těch, kteří je během téměř jedenácti let předcházeli a mám radost z toho, že většina z těch, co program celý dokončili, také skončili definitivně se svou závislostí. Dokonce mnozí z nich aktivně pomáhají druhým někde po republice jako dobrovolníci, někteří pracují s dětmi, někteří zákládají sbory, jsou zapojeni do mládeží, atd.
 

22. 4. 2008

Komentářů: 7

Rubrika: News

Celý příspěvek

Nový člen týmu

Jmenuje se Matěj  a je nejmladším členem našeho týmu. Jeho poslaním je pomáhat Jirkovi  a Milušce v jejich osobním růstu, trpělivosti, odhodlanosti a péči o druhé. Má speciální obdarování kouzlit na tvářích všech úsměvy, je to dar od Boha.
 

15. 4. 2008

Komentářů: 0

Rubrika: News

Celý příspěvek

Magazín Bodu obratu

ObrazekPřinášíme v pořadí již druhé číslo magazínu pro poradenství, který je spojen se službou Bodu obratu. Jednou z našich vizí je pomoci s pastoračním poradenstvím a z tohoto důvodu se snažíme o rozjezd tohoto magazínu.

 
 

25. 2. 2008

Historie III

pokračuj pro další info

 

19. 2. 2008

Komentářů: 0

Rubrika: News

Celý příspěvek

Kázání

ObrazekKdyž se řekne kazatel, každému se vybaví něco jiného. Někomu nudnej chlapík v taláru, někomu někdo, kdo přišel moralizovat... Nicméně, každý z nás už jen tím, že se kouká na TV nebo poslouchá lidi kolem je vystaven množství informací, které zpracovává a vytváří si z nich vlasní svět. Včera jsem byl u nás v církvi kde kázal můj dlouholetý přítel a také spolupracovník Jirka Oubrecht. Myslím, že to stojí za to, tak jsem to tady vystavil :-) 
 

19. 2. 2008

Výcvikový seminář Bodu obratu

Před týdnem proběhl v Českém Těšíně výcvikový seminář BO, kterého se účastnilo na sedmdesát posluchačů. Seminář byl zaměřen na práci s lidmi, kteří jsou závislí na drogách, alkoholu nebo bojují s jinou svázaností. Osobně jsem nebyl připraven na tak velký zájem, ale jsem za něj rád. V ČR žije na 30000 závislých na drogách o alkoholu a dalších problémech nemluvě. Osobně věřím, že Bůh má moc tyto lidi vysvobodit z pout jakéhokoli otroctví, a tak věřím, že i Bod obratu bude sloužit k svobodě ze závislosti.  Před seminářem vyšlo první mini číslo pastoračního magazínu...
 

1. 1. 2008

Komentářů: 0

Rubrika: News

Celý příspěvek

14. 12. 2007

Komentářů: 0

Rubrika: News

Celý příspěvek

Nevíte jak nás podpořit?

ObrazekBlíží se vánoce a s nimi také naše touha obdarovat někoho blízkého. V rámci naší umělecké dílny vyrábíme keramiku a také nově různé háčky, které jsou vhodné do každého prostředí. Rádi bychom Vám nabídli možnost si tyto výrobky zakoupit a tak podpořit naši práci. V dohledné době budou ve stejném designu také vánoční ozdoby na stromeček...
 

10. 12. 2007

Dětské centrum TC Klokan obdrželo dar.

ObrazekDĚTSKÉ CENTRUM TC KLOKAN VE ŠLUKNOVĚ OBDRŽELO DAR! Firma PharmSys darovala centru hrnčířský kruh v hodnotě 25.000Kč.
 

1. 12. 2007

Komentářů: 0

Rubrika: News

Celý příspěvek

Tištěný bulletin č.III/2007

Jako obvykle je pro Vás připraven ke stažení nový bulletin "Na cestě" po otevření tohoto příspěvku :-)