Jdi na obsah Jdi na menu
 


News

Příspěvky

2. 3. 2009

Služba v CB MOST

Začátkem dubna připravujeme spolu s Církví Bratrskou v Mostě malou konferenci s následnou prací na ulících města. Témata krátkých seminářů se budou týkat specifik práce na ulicích:  motivačním rozhovorům, získávání důvěry, hranic specifické pomoci přímo na ulici, následné péči v rámci církve. Pokud máte zájem se zúčastnit, pak více informací naleznete po otevření celého textu... -pk-
 

4. 11. 2008

Bod obratu novinky

ObrazekPřed námi jsou poslední dva měsíce v roce. Služba Bodu obratu se dále rozvíjí. Koncem listopadu pořádáme další základní výcvikový seminář, tentokrát v Chomutově, na který se můžete stále přihlásit. V Českém Těšíně proběhne také naše poslední minikonference na téma Obnova rodiny. Vše se dozvíte po přečtení celého článku. V přílohách také najdete nové číslo poradenského magazínu.

 

21. 10. 2008

Nové prostory Dětského centra

ObrazekVe čtvrtek dne 9.10.2008 jsme otevřeli nové prostory Dětského centra Klokan TC ve Šluknově. Město Šluknov nám dalo k dispozici vhodné prostory na Smetanově ulici. Naším cílem je pomocí volno-časových programů pro děti a mládež nabídnout bezpečné prostředí pro trávení volného času…. Program je určen pro děti, mládež, rodiče s dětmi i pro volnočasové aktivity dospělých.

 

 

20. 9. 2008

Komentářů: 0

Rubrika: News

Fotografie: Bod obratu

Celý příspěvek

Bod obratu

ObrazekStále je tady možnost se přihlásit na výcvikový seminář Bodu obratu v Karlových Varech 26-27.9, který vám pomůže se zorientovat v problematice závislosti na drogách a získat informace jak těmto lidem sloužit. V přílohách naleznete podrobné informace a také nové číslo magazínu.  -pk-

 

10. 9. 2008

Komentářů: 0

Rubrika: News

Celý příspěvek

Zátěžák 2008

Kluky vyzval Královský Velkovezír se svým týmem. Byl to sekec mazec šrumec. Čtěte zde!!!
 

10. 9. 2008

Komentářů: 0

Rubrika: News

Celý příspěvek

No Comment 2008

Na ulicích Varnsdorfu po roce proběhl malý festiválek, který pořádá náš mateřský sbor Aoštolské církve ve Varnsdorfu, a my jsme byli přitom.

 

15. 8. 2008

INvestujeme do budoucnosti - Dětské centrum KLOKAN

ObrazekVážení přátelé,  v letošním roce v říjnu otevíráme DC Klokan Teen Challenge v nových prostorech, které nám pronajalo město Šluknov. O prostory jsme usilovali již několik let, jelikož  jsme pracovali ve sklepě, který byl vlhký a s plísněmi.

 

11. 7. 2008

Ukončení programu(164)

Je už to pár dní, přesně jedenáct, co další kluci ukončili řádně program. Probírám se v mysli tvářemi těch, kteří je během téměř jedenácti let předcházeli a mám radost z toho, že většina z těch, co program celý dokončili, také skončili definitivně se svou závislostí. Dokonce mnozí z nich aktivně pomáhají druhým někde po republice jako dobrovolníci, někteří pracují s dětmi, někteří zákládají sbory, jsou zapojeni do mládeží, atd.
 

22. 4. 2008

Komentářů: 7

Rubrika: News

Celý příspěvek

Nový člen týmu

Jmenuje se Matěj  a je nejmladším členem našeho týmu. Jeho poslaním je pomáhat Jirkovi  a Milušce v jejich osobním růstu, trpělivosti, odhodlanosti a péči o druhé. Má speciální obdarování kouzlit na tvářích všech úsměvy, je to dar od Boha.
 

15. 4. 2008

Komentářů: 0

Rubrika: News

Celý příspěvek

Magazín Bodu obratu

ObrazekPřinášíme v pořadí již druhé číslo magazínu pro poradenství, který je spojen se službou Bodu obratu. Jednou z našich vizí je pomoci s pastoračním poradenstvím a z tohoto důvodu se snažíme o rozjezd tohoto magazínu.