Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

Ježíš často hovořil o modlitbách v různých situacích, a sám se často modlil. I my sami se dostáváme často do situací, kdy nám chybí moudrost, nevíme, jak situace řešit, nebo prostě řešení nemají. Naše potřeby, ať již vztahové nebo prostě praktické jsou nenaplněné, někdo je nemocný, někdo někoho ztratil a potřebuje podporu, ... Na tomto místě máte vy sami možnost požádat nás, tedy pracovníky i klienty Teen Challenge o modlitební podporu, zároveň je toto místo, kde vy sami se můžete zapojit do modliteb za naše potřeby. Věříme, že ve svém usilování nejsme sami, že Bůh opovídá na modlitby, viděli jsme to.

Pro modlitební účely je zřízena tato adresa      tcsluknov@gmail.com , kde můžete napsat o své potřeby anonymně. 

Modlitby pro měsíc duben -  květen 2019:

- ve středisku dokončuje program několik studentů naráz, již začali pracovat v zaměstnání, kde mají své "výzvy", modlete se za ně, aby přechod z programu do normálního života zvládli!

- během posledních dvou měsíců se uvolnila kapacita programu, modlete se za nově příchozí studenty do programu, tedy ať přicházejí a taky za to, aby jejich motivace ke změně byla stálá a oni program neopouštěli předčasně

- stále potřebujeme získat prostředky na novou čističku 500.000,-, opravy střech 1000 metrů čtverečních

- hledáme pravidelné drobné dárce, kteří by naši práci podporovali částkou 100,-/měsíčně - klikni: DARUJ

- rozjíždíme novou práci (streetwork v Liberci), modlete se za dobrovolníky pro tuto práci, za moudrost jak tuto práci rozvíjet 

- za rozvoj projektu "PROPOJENÁ GENERACE", jehož cílem je, oslovit co možná nejvíce závislých v naší zemi "dobrou zprávou", do kterého se můžeš zapojit i ty :-)