Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

Ježíš často hovořil o modlitbách v různých situacích, a sám se často modlil. I my sami se dostáváme často do situací, kdy nám chybí moudrost, nevíme, jak situace řešit, nebo prostě řešení nemají. Naše potřeby, ať již vztahové nebo prostě praktické jsou nenaplněné, někdo je nemocný, někdo někoho ztratil a potřebuje podporu, ... Na tomto místě máte vy sami možnost požádat nás, tedy pracovníky i klienty Teen Challenge o modlitební podporu, zároveň je toto místo, kde vy sami se můžete zapojit do modliteb za naše potřeby. Věříme, že ve svém usilování nejsme sami, že Bůh odpovídá na modlitby, viděli jsme to.

 

Pro modlitební účely je zřízena tato adresa      tcsluknov@gmail.com , kde můžete napsat o své potřeby anonymně. 

 

Prosím najděte si pravidelný čas a modlete se spolu s námi za:

 

• Moudrost v zajištění prostředků na službu. (cca 4 milióny ročně)

 

• Všichni naši služebníci potřebují moudrost jak sloužit všem těm, kteří přicházejí do našich programů, ale také za sílu a moudrost ve službě na ulicích nebo dětem v dětském centru Klokan

 

• Do programů přicházejí většinou lidé bez víry v Ježíše. Modlíme se, aby se jich evangelium dotklo a oni nalezli důvod pro změnu svých životů a sílu odpustit sobě i druhým a nalezení síly pro učednictví. Modlíme se také za to, aby nalezli praktické místo v církvi někde v ČR, až ukončí program.

 

• Modlíme se za sbory, které by je po programech chtěli přijmout a poskytnout jim další etapu v učednickém procesu.

 

• Stále usilujeme o možnost sloužit ve vězeních službou Bodu obratu (www.livingfree.cz), modlíme se za ty, kteří vězňům slouží, aby mohli tyto skupiny ve vězeních otevřít.

 

• Modlíme se za naše podnikatelské aktivity:  www.TCProfi.com a www.PeakProof.com. Stále hledáme zákazníky tak, aby oba projekty profitovaly a přinášely prostředky do služby a možnosti pomáhat studentům programů.

 

• pravidelné drobné dárce (tisíc dárců), kteří by naši práci podporovali částkou 100,-/měsíčně - klikni: DARUJ

 

• rozjíždíme novou práci (streetwork v Liberci), modlete se za dobrovolníky pro tuto práci, za moudrost jak tuto práci rozvíjet 

 

• za rozvoj projektu "PROPOJENÁ GENERACE", jehož cílem je, oslovit co možná nejvíce závislých v naší zemi "dobrou zprávou", do kterého se můžeš zapojit i ty :-)