Jdi na obsah Jdi na menu

Informace pro zájemce o program

 unnamed.jpeg vizitka-pg-kop.png          fbook1.jpglogo-instagram-copyright-free-instagram-logo-11562937881joljdu0pxo.pngdaruj.jpg

 

Pomáháme lidem závislých na drogách, alkoholu a hazardu najít smysl, sílu a motivaci vedoucí k trvalé abstinenci. V našem zařízení najde pomoc každý, kdo hledá řešení pro vlastní potíže s návykovými látkami, nebo pomoc a radu pro své blízké.


Základní informace o programu TCI ČR

Žádost o přijetí do programu TCI ČR

Podmínky přijetí  

Program je pobytový, zaměřený na získání a udržení abstinence od návykových látek, osobnostní růst, obnovu vztahů a zdravého zázemí pro budoucí návrat do osobního života, je členěn do tří etap po třech až 6 měsících. Celkem máme 16 + 2 re-enter lůžek. Volná kapacita

TÝM je složený z velké části z lidí, kteří sami prošli programem a prošli výcvikem pro práci se závislými. 

Spolupracujeme:

  • s církvemi a jejich komunitami, tak aby klienti mohli nalézat vztahy mimo prostředí závislosti, získat podporu v hledání práce, bydlení a případně další poradenství a pastoraci. 
  • s praktickými lékaři a psychiatry
  • s probační a mediační službou, tak aby klienti s alternativními tresty mohli část z nich během  programu odpracovat
Klienti, kteří se nemají po programu kam vracet, mohou využít náš program Re-enter, který nabízí až 6 měsíční bydlení a poradenství, v oblasti zvládání hospodaření, dluhů, stresu a osobního plánování.
 

V případě jakéhokoliv dotazu se na nás můžete obrátit, ať jste se do problémů dostal vy sám osobně anebo váš blízký či známý. Poradenství vám poskytneme ve všední dny mezi 14:00 a 15:00 na čísle 732 734 623 nebo prostřednictvím emailové adres helplinetc@gmail.com, kam můžete také zasílat žádosti o nástup do programu.    

 

     

 

 

Příspěvky

GDPR

Informace o zpracování osobních údajů

 
Celý příspěvek