Jdi na obsah Jdi na menu

Dary

 unnamed.jpeg vizitka-pg-kop.png          fbook1.jpglogo-instagram-copyright-free-instagram-logo-11562937881joljdu0pxo.pngdaruj.jpg

 

Děkujeme vám za váš zájem podpořit práci mezi závislými a jejich blízkými. 

Čemu především pomůžou vaše dary?

1. Adoptujte si klienta. Klienti si sami přispívají na stravu a bydlení 5100,-, ale většina tyto prostředky nemá nebo není nikdo z rodiny, kdo by alespoň tyto životní náklady ve středisku pokryl. Pošleme vám jeho jméno a základní informace, za které se můžete také modlit. V době, kdy bude moci jezdit na dovolené, jej můžete pozvat k sobě na návštěvu a pomoci mu se získáním nových vztahů v rámci církve nebo jiného společenství.

2. Adoptujte si konkrétního služebníka pravidelnou podporou, viz "kontakty" a buďte mu také modlitební podporou.  Napište nám na mail tcsluknov@gmail.com hoho byste jej rádi podporovali. Kontakt na vás mu předáme a on s vámi bude udržovat osobní vztah, získáte lepší osobní přehled o tom, co se ve středisku děje, jaké jsou naše výzvy (jedná se o prostředky na platy v celkové výši 2.3 mil. ročně, na všechny pracovníky) Dary můžete posílat s tím, že do zprávy pro příjemce napíšete jméno služebníka, kterého chcete podporovat.

3. Přispívejte pravidelně i malou částkou na provozní náklady střediska, které jsou +- 2 mil. ročně. Rádi vám konkrétní potřeby sdělíme.

O dalších příležitostech k podpoře se dozvíte zde : ZAPOJ SE

Pokud potřebujete zaslat potvrzení o darech nebo jiné informace týkající se našich potřeb či aktuálního stavu finančního zabezpečení projektu, pište na adresu: ucetni@tcprofi.cz

Vaše dary můžete zaslat na následující účet: 923098309/0800   

qr-hlavni-ucet-nktc.jpg