Jdi na obsah Jdi na menu

výjezd do AC FM a CB FnO

Obrazekna konci ledna jsme podnikli cestu na severní moravu, kde jsme vedle sociálních záležitostí kluků, kteří jsou u nás v programu navštívili také dva místní církevní sbory.

Prvním z nich byl AC Frýdek Místek, sbor, který na první pohled zaujme zcela netradičním místem konání bohoslužeb - jde totiž o protiatomový kryt, který se nachází pod místním sídlištěm. (viz foto 1-4 z přiložené fotogalerie)

Druhý byl CB Frýdlant nad Ostravicí, kde mě zaujal pastor Mark, rodilý američan, který velmi dobře zvládá češtinu a taktéž chválící skupinka složená převážně z teenagerů - a nevedli si vůbec špatně! (viz foto 5-9 z přiložené fotogalerie)

V obou sborech jsme měli možnost prezentovat práci Teen Challenge, podělit se o svědectví, Dave Ellmrich měl skvělé neortodoxní slovo o Božích touhách v našem novém srdci, jehož podtitulem byla věta: "nedělám možná věci tak, jak bych chtěl, ale mám to, co jsme vždycky chtěl!", a samozřejmě nechyběla ani naše keramika...

Děkujeme oběma sborům, které nás srdečně přijali, rodině Bóži (alias Bogdanu Lachovi), kde jsme mohli složit hlavu, i rodině Sysalových za úžasný nedělní oběd.

Myslím, že můžu mluvit za všechny když řeknu, že Bůh dopřál naší cestě zdaru, a to po všech stránkách..

   tomka (Tom Kačer)

 

Náhledy fotografií ze složky výjezd ve FM a FnO leden 2007