Jdi na obsah Jdi na menu

Nové prostory Dětského centra

Jsme rádi, že jsme mohli pomoci při úpravách prostor Dětského centra. Společná práce a společné cíle stmelují. Budeme rádi, když centrum bude využíváno k aktivitám podporujícím zdravé vztahy, touhu po vzdělání, když budou motivací pro smysluplné, kreativní využívání volného času. Přejeme si, aby bylo prostorem, které umožní objevení a realizaci všeho toho dobrého co v nás je.

Podívejte se do naší fotogalerie, kde jsou zachyceny práce na úpravách střediska i „Den otevřených dveří“, který uvedl Petr Král (vedoucí TC ve Šluknově) a Jarmila Kačerová vedoucí pro aktivity rodičů s dětmi.

Bylo hezké vidět místnosti plné dětí, které si hrají. Přišly i maminky a navštívil nás i Mgr.Bc. Rudolf Sochor, ředitel Střední lesnické a odborné školy sociální, který je vedoucím odboru kultury ve Šluknově.

Děkujeme městu Šluknov, které Dětskému centru pronajalo vhodné prostory. Děkujeme všem, kteří svou podporou umožnili úpravy nově získaných prostor pro činnost Dětského centra Klokan ve Šluknově.

 

Finanční dary: Sbor Apoštolské Církve Varnsdorf, Ing. Ladislav Brada (Lékárna na náměstí), Vácha Marek Šluknov, Luboš Falout Rumburk, Plaston s.r.o., Šluknov, Kamenoprůmyslové závody s.r.o., Šluknov, Houdek Petr, Dostál Josef Šluknov, Elektro Navrátil.

Hmotné dary: p.Hrdličková - Domácí potřeby ul.Smetanova, Barcal Petr - Severní stavební s.r.o., Sklenářství Pauer, Stavebniny Kirschner, Novák Petr - Rámařství Rybniště…

Nakonec bychom rádi zmínili JIrku Camfrlu, bez kterého by se nic z toho neuskutečnilo. On byl hlavou všech nutných úprav a také povzbuzením ostatních, Díky.


Zde klikni: Info leták

Zde klikni: Kontakty

Zde klikni: Program

 

 

Náhledy fotografií ze složky Otevření dětského centra