Jdi na obsah Jdi na menu

NO COMMENT

No Comment, evangelizační akce Apoštolské církve ve Varnsdorfu, protáhla městu ztuhlá záda. Naši kluci pomáhali s technickým zabezpečením akce. Postavili stan na čajovnu, zúčastnili se nočního hlídání celý týden, denně stavěli infostánek, který středisko sboru zapůjčilo na prezentaci, pomáhali na "happeninzích" a "hecbojích". Jejich ruce nosily, nohy běhaly, ústa vyřizovalala. Kluci se svých úkolů zhostili dobře, patří jim náš dík, že reprezentují Krista tak, jak se tomu u nás učí. Nakonec pomohli poskládat všechny pozůstatky po akci (včetně nepořádku). Dále se akce zúčastnili někteří pracovnící a jejich ženy a děti: Jura-velký dík za odvozy, Míla, Verča, Markétka, Vlaďka přijela nafotit, David a Hanka pomáhali s organizací. 
I jejich zásluhou mohlo být osloveno několik stovek lidí ve Varnsdorfu, případně i okolí (prevence). K vidění bylo: skvělé divadlo Frýdlantských dramatiků, divoké odpoledne a večer ve Skateparku, přednášky na školách celý týden, setkávání lidí v čajovně, klub pro ženy, tahání auta a další "hecboje" (jogurtové krmení spoluhráče, nakonec tedy spíš protivníka,  bylo nedostižné, získat video lze u Martina Pence), koncert kapely New Collection (vypracovaný worship se soundem studentské neopunkrockové kapely), PSX turnaj o ceny, městská hra Matrix a mnoho dalšího.
Celý týden nás provázel Bůh, viděl jsem nadpřirozené požehnání klidem i schopností se soustředit, po pouhé modlitbě. Viděl jsem lidi pracovat pro Boha, přestože někteří byli unavení ze svých denních starostí. Viděl jsem rozesmáté tváře dětí, když se jim něco podařilo. Viděl jsem Ježíše, který chodil Varnsdorfem a díval se kolem sebe. Chci vidět Ježíše mezi lidmi, a proto jsem byl na NO COMMENTu.

-DEll-  

 

Náhledy fotografií ze složky NO COMMENT 2007

Komentáře

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář