Jdi na obsah Jdi na menu

Láďa je měsíc z programu TC.

ObrazekLáďa je schopný, pracovitý a když se pro něco rozhodne,(občas i pro nedůležitou věc) tak jde tvrdošíjně za tím, pro co se rozhodnul. Ale jako každý z nás, musí čelit různým pokušením, zvláště v  období, kdy začíná znovu žít samostatně a je na to vše sám.
Během týdne je s partou chlapů někde na stavbě a bydlí v ubytovně, na víkend se vrací do Varnsdorfu, kde má podnájem a pomáhá, tam kde je třeba. Možná se dá nějakou dobu upnout na práci a vydržet, ale víme, že každý z nás potřebuje vztahy a osobní život.
Najít nové vztahy pro kluky, kteří ukončili program není snadné. Vzdát se toho, co bylo, totiž znamená také většinou ztrátu bývalých vztahů spojených s drogovou minulostí.
Modlete se proto prosím, aby Bůh Láďu držel během tohoto nelehkého přechodného období a pokud můžete pozvěte ho k sobě třeba v neděli na oběd.... :-)
-Mira-
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Helča - Šíří se rychle

17. 3. 2013 18:54

Hezký den. Mezi čtenáři se právě šíří novinka z oblasti online výdělků, vhodná pro lidi, co jsou doma. Už od začátku ledna si takto sama přivydělávám a jsem tím fascinována :) Miliony z toho sice nejsou, ale dokud to jde, tak toho využívám na maximum. Více info na www.CervenaCerna.cz

Petr L. - Láďo, jsi frajer !!

17. 2. 2007 10:52

Obdivuju Láďu v tom, jaký udělal veliký krok ve svém životě a že dokázal udělat tlustou čáru za svou minulostí. Muselo to být těžké, ale Pán mu dal poznat, kterým směrem má jít. Láďo, držím Ti palce a modlím se k Bohu za to, aby Tvůj nový život byl plný lásky, úspěchů a aby jsi byl obklopen spoustou fajn lidí :-D