Jdi na obsah Jdi na menu

Královské děti ve Šluknově

Obrazek            Další naší červencovou akcí byla dvě závěrečná vystoupení turné taneční skupiny King’s kids z olomouckého sboru AC 19. a 20. července. Dostala jsem na starost je ubytovat, nakrmit, napojit…, tak jsem přemýšlela spíš o praktických věcech. Vlastně jsem kvůli pracovním povinnostem vůbec neměla v úmyslu strávit odpoledne, natož dvě, v zámeckém parku při vystoupení a zábavných hrách, které následovaly.

 Nakonec jsem ale nelitovala. Povzbudilo mě nadšení těch dětí až skoro dospělých (nejmladšímu bylo 8 a nejstarší 19 let) pro věc. O to víc, že tady jde o věci Božího království. Nejenže vznik skupiny byla jejich iniciativa, ale i dál ji „pod dozorem“ Svati Dysmase, pastora olomouckého sboru, drží, vybírají hudbu, vymýšlejí choreografii, kostýmy. Nejvíc mě překvapilo a zároveň dojalo, že si všechny náklady na cestu platí sami – šetří z kapesného a brigád, aby mohli v létě odjet zvěstovat svým způsobem Krista.

 Byli úžasní, ale hlavně díky nim mohlo slyšet aspoň pár slov o Bohu několik desítek procházejích i zastavujících se lidí. Modlím se, aby je Bůh nenechal v klidu a přišel do jejich životů.

 No a tu péči o královské děti jsme spolu se studenty zvládli – troufám si říct - na jedničku.

-mca-

P.S. A ti tři na fotce v textu úvodu jsou - vpravo olomoucký řidič autobusu František, impresário Svaťa a náš Jura C.

Obrazek

ObrazekObrazek

 

Náhledy fotografií ze složky Královské děti ve Šluknově

Komentáře

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář