Jdi na obsah Jdi na menu

INvestujeme do budoucnosti - Dětské centrum KLOKAN

 Dětské centrum Klokan Teen Challenge se snaží oslovit rodiče s dětmi, děti a mládež a nabídnout jim možnost smysluplného trávení volného času. Současně jim chceme přinášet křesťanské hodnoty, které, jak věříme, mění životy lidí.

Vzhledem k tomu, že jsme se v roce 2007 nepřipojili k registraci jako sociální služba, což by naši činnost a poslání výrazně ovlivnilo, jsme nyní bez možnosti čerpat finance z dotací státního rozpočtu pro sociální služby. Věříme, že toto rozhodnutí bylo správné a rozumné. Neznamená to však, že při hledání finančních prostředků pro zajištění provozu budeme zahálet.

Nabízíme Vám možnost podpořit naši službu.

PLÁNOVANÉ ČINNOSTI V ROCE 2008

MATEŘSKÉ CENTRUM

CVIČENÍ PRO DĚTI

TANEČNÍ KLUB

ANGLIČTINA

KERAMICKÁ DÍLNA

VEČERNÍ TVOŘENÍ PRO DOSPĚLÉ 

PŘEDNÁŠKY A SEMINÁŘE

Naší hlavní potřebou je nyní připravení prostor do stavu vyhovujícímu provozu centra. Jedná se především o vymalovaní stěn, podlahovou krytinu a upravení sociálního zařízení, kde je třeba vyměnit WC a nainstalovat nové umyvadlo. Bude třeba provést i další drobné úpravy prostoru.

Celkem odhadujeme úpravy na asi 50 000, - Kč.

Za jakýkoliv dar budeme velice rádi!

Za Dětské centrum Klokan Teen Challenge

Jiří Camfrla, Telefon: 777706598

E-mail: centrumklokan@seznam.cz

Čú: 923098309/0800 v.s. 222

Pokud se rozhodnete nás podpořit, vystavíme Vám darovací smlouvu jako doklad pro odečet ze základu daně a současně budeme prezentovat Váš dar v našich prostorech a propagačních materiálech.

Máte také samozřejmě možnost přímé kontroly, na co byly Vaše finanční prostředky použity.

celý dopis k tisku zde: DOPIS můžete dát na nástěnku Vašich modliteben