Jdi na obsah Jdi na menu

Hrou k hodnotám

Zdravím všechny čtenáře bulletinu.

No tak já vám to teda povim, jak to bylo s tím Kidsquestem. Moc jsem KQ nechtěla, ale málo kdy řeknu NE. A taky jsem si hodně dlouho přála, aby se to nějak odvolalo, nedopadlo, mám na mysli KQ.  Abyste rozuměli, většinu organizování kolem KQ jsem měla na krku, a proto jsem si ho nepřála. A pak přijeli ti Američani a už se s tím  nedalo nic dělat.  A nakonec jsem byla ráda. Myslím, že to byla jedna z velmi vyvedených akcí.

Společně s Američany jsme připravili dětský program na tři večery. Každý večer byl taková výprava za hledáním pravdy, štěstí a lásky. Děti se dozvěděly, že opravdovou lásku, pravdu a štěstí nabízí lidem Pán Bůh. A myslím, že se přitom výborně bavily, smály.

Stoprocentně nejoblíbenější byl maskot velké výpravy tygr TJ. Děti křičely vzrušením, když se TJ objevil na podiu. Povedené byly i klauniády, při kterých jsem se upřímně smála i já. Kouzla byla opředena tajemstvím a ta děti vábí a nenechávají v klidu. Soutěže vnesly do celého programu švih a dětskou aktivitu. Podle posledních průzkumů si děti nejvíce pamatují verš: „Já jsem ta cesta, pravda i…“

Všichni účastníci KQ byli úžasně pracovití, ochotní a neuvěřitelně šikovní. Steve, to byl ten, co pořádal konkurs na klauny říkal, že takovou koncentraci nadaných lidí ještě neviděl. Američané si spolupráci s námi  pochvalovali.  Byli profesionální, laskaví, přátelští a vděční. Milí ochotníci, moc vám všem děkuju.

Můj osobní nejsilnější zážitek z KQ byl, když jsem viděla, jak děti klečí,  tváře v dlaních a modlily se. Nemohla jsem tomu obrazu, který se mi nabízel, uvěřit. Bodlo mě to v srdci a vyhrkly slzy do očí. Bože, ty jsi neuvěřitelný.

Nevím, jak si Pán Bůh tuhle akci použije, ale hlavní je, že minimálně dvěstě lidí ve Šluknově slyšelo evangelium.

No a to je všechno. Naty

 

Náhledy fotografií ze složky KidsQuest

Komentáře

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář