Jdi na obsah Jdi na menu

Bulletin Mezi ploty 4/20

navrh-bez-nazvu--1-.jpg

Dobrý den,

jako vždy vám hned na počátku děkuji za vaše modlitby a podporu práce TC. Myslím si, že většina z nás prožívá nejistotu, ať již se to týká zdraví nebo ekonomických věcí. Věřím, že vás nový bulletin povzbudí.
Než napíši co se v něm dovíte, mám pár modlitebních potřeb. Pandemie a možná nákaza se týká nás všech a v současnosti jsou obě střediska v karanténě z důvodu výskytu nakažených osob. Ve středisku v Poštovicích již tím více méně prošli, ale mám informace, že jsou všichni velmi unavení a Honza G., ačkoli je z nemocnice doma, stále je na tom fyzicky nedobře. Nákaza se nicméně rozšířila i ve středisku ve Šluknově. Prozatím nikdo není v těžkém stavu, ale středisko to velmi zatěžuje. Obě střediska také díky tomu ztratily možnost ekonomického zabezpečení z vlastní činnosti. Prosím Modlete se za pracovníky i studenty ať máme pokoj a moudrost jak se s celou situací vypořádávat. Za případné dary děkujeme. 

V bulletinu najdete:
- úvodník na téma: "K čemu nám je pokora, ohleduplnost a dobrota"
- co prožíváme v jednotlivých střediscích
- jak nám pomáhají stavební týmy s rekonstrukcemi středisek a jak se nám povedla nová střecha ve Šluknově
- informaci o tom jak se vyvíjí projekt "TOVÁRNA"
- co se děje v práci na ulicích mezi závislými
- jak proběhlo léto v dětských centrech
- fotky ze stavebních misijních cest do Holandska
- článek Davida Battyho: "Jak čelit problémům"
- které projekty můžete aktuálně podporovat
- naše aktuální potřeby

Pro vás, kteří vládnete angličtinou je tady povzbuzení Jerry Nanceho - čti: Duch pohostinnosti, ve kterém mimo jiné říká: 

"dávno jsem se naučil, že nemůžu dát více než Bůh a pokud budu velkorysý, vždy se mi dobré věci vrátí zpět. To je princip království, podle kterého stojí za to žít".