Jdi na obsah Jdi na menu

Bulletin Mezi ploty 1/20

 

Bulletin "Mezi Ploty"                             1/2020

Mám radost, že vás mohu pozvat k přečtení dalšího čísla našeho bulletinu. Před námi je únor, který se již tradičně ve společnosti váže k hnutí "Suchý únor". Ačkoli tato aktivita není přísně křesťanská, myslím si, že je to příležitost pro každého z nás mluvit s lidmi ve svém okolí a blízkosti a pozvat je k tomu, aby alespoň v tomto měsíci vynechali veškerý alkohol. Je to příležitost budovat vztahy a případně jim dát radu kde naleznou pomoc. Stále chceme získat spojenectví v boji se závislostmi v každém z vás, ale i dalších lidech v církvích. Pomoci druhým není tak složité jak se zdá, prvním krokem je vždy slovo povzbuzení a informace kde případně hledat pomoc. Bude fajn, když se sami připojíte k "suchému únoru a povzbudíte i další... 

V buletinu naleznete informace o dění v našich střediscích, možnostech zapojení a pomoci. Naleznete tam také důležitá data našich setkání a akcí pro rok 2020. Dozvíte se  o plánované  pomoci v Moldávii a na jiných místech, za co se s námi modlit. 

Tonda Tipan vám řekne něco o sobě, svém příběhu a cestě z drog ve pracovníka TC a Propojené generace. Vedle toho jsou tam i další svědectví.

Gary Wilkerson se zamýšlí nad smyslem modlitebního života, kterému se věnuje také úvodník.

Znovu Vám všem přátelům, čtenářům i všem, kteří jste aktivně zapojeni do služby Teen Challenge děkuji za vaši podporu a modlitby.

Aktuality můžete sledovat i na Fb stránkách jednotlivých služeb...