Jdi na obsah Jdi na menu

Bulletin

 unnamed.jpeg vizitka-pg-kop.png          fbook1.jpglogo-instagram-copyright-free-instagram-logo-11562937881joljdu0pxo.pngdaruj.jpg

    

 

 

Příspěvky

Den Před Pánem 12.9.

slovo_-povzbuzeni-_-pribehy-7.3.-2020-10_00--2-.jpg Přátelé, spolu-služebníci, rádi bychom vám připomenuli naše blížící se pravidelné setkání Den   před Pánem. Věříme, že to pro nás bude opět po delší pauze povzbuzením, slyšet, co se v   jednotlivých službách děje, jak Bůh k nám mluví. Setkání bude opět v Poštovicích 12.9 od 10:00
 

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Bulletin

Děkujeme za podporu, pitná voda je základ :-)

snimek-obrazovky--60-.png Jelikož máme vodu z mělké studny, potřebujeme ji před použitím upravit. Děkujeme za řešení a darovanou UV Lampu.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Bulletin

Bulletin Mezi ploty 3/20

snimek-obrazovky--59-.png Nový Bulletin Teen Challenge "Mezi ploty"  - 3/20 naleznete zde: 

               

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Bulletin

Velikonoce 2020

 

Přejeme vám

všem radost, která pramení z jistoty víry v jeho moc a slávu přicházejícího království. Modlíme se, aby si nás i vás Bůh používal především v tomto čase. 
                                                                                                            Petr Král

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Bulletin

Bulletin Mezi ploty 2/20

každé nové číslo bulletinu odkrývá další období toho, co se stalo v rámci služby Teen Challenge. Ačkoli mnozí z nás nyní řešíme problémy spojené s epidemií Corona viru, život ani služba se nezastavily. Pomoc potřebným a ztraceným je stále našim hlavním posláním. Za veškerým děním naší služby jsou konkrétní lidé, ať již služebníci nebo naši klienti, a jejich úsilí, které vynakládají i nyní. Budu rád, když vás bulletin povzbudí, přivede k zamyšlení, modlitbám, zapojení do služby závislým. Bulletin můžete volně šířit svým blízkým nebo v rámci svých církví.    

     

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Bulletin

Výjezd do Řecka s cílem pomoci místní církvi s pomocí běžencům

Poté, co jsem na jaře roku 2017 nastoupil do programu Teen Challenge jako závislý člověk, se změnilo hodně věcí. Ten čas byl pro mě klíčový, protože v té době se mi dal poznat Bůh. S nadšením jsem jeho nabídku přijal a najednou jsem věděl, že můj život začíná dávat smysl. A věci se daly do pohybu.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Bulletin

Bulletin Mezi ploty 1/20

Bulletin "Mezi Ploty"                             1/2020

Mám radost, že vás mohu pozvat k přečtení dalšího čísla našeho bulletinu. 

                                    

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Bulletin

Novoroční pozdrav

good-year--1-.jpg

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Bulletin

Vánoční kázání pro kostelík v Císařském

pf-2020.png 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Před vánocemi jsem dostal hezké přání od   jednoho z našich bývalých studentů   v programu. Napsal: „… moc krásné   vánoce i nový rok… tobě i tvé rodině a   službě, kterou děláš… dvakrát jste mě   vytáhli, díky Bohu ze *,  a za to jsem moc   vděčný“. Odpověděl jsem mu: „… víš, že   tě  mám rád, ze * ses škrábal s Boží   pomocí  a snad i naší sám, jsi v tom   odvážný! Ať jsou ti vánoce časem   připomínání, že žádná temnota není  dost  temná pro světlo, které svítí těm,   kteří se před ním neschovávají!                  celé kázaní po otevření příspěvku...

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Bulletin

Bulletin Mezi ploty 3/19

Dobrý den

a pokoj Boží vám všem, našim přátelům a podporovatelům. Před pár dny jsme se vrátili s Tomem Kačerem ze setkání vedoucích služeb TC v Evropě, které proběhlo v Village of Hope v Estonsku. Já osobně jsem vždy povzbuzen tím, co vidím, svědectvími o lidech, kteří svůj život vydali Kristu a začínají učednický proces. Svědectví víry těch, kteří jim slouží. Přál bych vám všem vidět tuto službu nejen v kontextu naší země, ale také v kontextu celé Evropy potažmo světa. 

Jsem rád, že i tento bulletin může něco ze služby Teen Challenge v ČR přinést svým čtenářům. Jsem vděčný za každou vaši modlitbu, dobré slovo, podporu a šíření i tohoto bulletinu.  
Co naleznete v novém čísle bulletinu Teen Challenge:
Zamyšlení  nad probléme selhávání, selhávání je bohužel přirozenou součástí tohoto světa a není snadné se sním vyrovnávat. Kdy se selhávání stává závislostí, odkud se naše slabost bere, i to je součástí zamyšlení.
- Svědectví bývalých studentů v programu, Tomáše a Jitky, kteří se zapojují do služby jako dobrovolníci a nedávno se spolu vzali
Adopce na dálku. Tyto informace vám pomohou naleznete způsob, jak  pomoci studentům v programu s integrací do církve.
Zprávy z jednotlivých služeb TC.
- Informace pro ty, kteří se chtějí zapojit do projektů Propojená generace, Bod obratu, služba v církvích
- Informace o našich aktuálních praktických nebo modlitebních potřebách
Představení Jakuba, vedoucího programu ve Šluknově


                                 NEBO                                   

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Bulletin