Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dary

Obrazek

Příběh bible o "milosrdném Samaritánovi" je vedle praktické pomoci člověku v nouzi, také příběhem o sebeobětování, "ztracení" vlastního času pro druhého, "ztracení" vlastních peněz. V programu se snažíme pomoci lidem, kteří se rozhodli jít cestou, kterou neměli a nakonec zůstali ležet na "zemi", odkázáni na cizí pomoc. Pomáháme mužům z alkoholismu, drog a podobných závislostí, ale nejenom jim. Pomáháme také jejich partnerům, rodičům nalézt cestu z beznaděje. Také pracujeme s dětmi na školách v rámci primární prevence a již více než deset let provozujeme práci s dětmi v klubu Archa v Dětském centru ve Šluknově. Věříme, že naše práce není marná. Prostředky na práci získáváme z různých zdrojů: část platů získáváme od církve, část provozních nákladů pokrýváme z vlastních podnikatelských aktivit, část z nadačních fondů a velkou část z jednotlivých darů. Vyjma práce dětského centra nejsme financováni z žádného   grantu státních dotací. O našich projektech se také dočtete v ruvrice: "PROJEKTY"

 

Jménem našich klientů děkujeme všem, kteří nás podpořili anebo to mají v úmyslu učinit. Vaše dary můžete zaslat na následující účty:

PRO ČESKOU REPUBLIKU:                0923098309/0800

 

The name on bank account:            TEEN CHALLENGE International ČR
The name of bank:                             Ceska sporitelna, a.s.
The address of bank:

                                                               CESKA SPORITLELNA a.s.,
                                                               oblastní pobocka v Decíne 1, 
                                                               Pivovarská 651,
                                                               SLUKNOV 407 77

 

 

 

 

Příspěvky

22. 2. 2018

Dary a praktická pomoc

medium_sorrowful-yet-always-rejoicing---kopie---kopie.jpg Přátelé v minulém příspěvku jsme popisovali naše praktické projekty pro rok 2018-2019. Rádi bychom tímto vyhlásili   praktickou sbírku na tyto účely:

 

 

 

 

Dlouhodobé:

1. podpora studentů v programu (ne všichni studenti mohou platit pobytové náklady - výpadek 30-50 tis. měsíčně)

2. podpora služebníků střediska , viz "kontakty" (jedná se o prostředky na platy v celkové výši 1.5 mil. ročně)

3. Provozní náklady cca 2 mil. ročně.

Aktuální:

1. stavba čističky (nutnost vzhledem k nefunkčnosti stávající - 500. tis.)

2. výměna střešní krytiny a vestavba vikýřů (současná střecha je již za svou životností 500 tis., zároveň je možné přijet prakticky pomoc s vybudováním vikýřů, pokud jste tesař)

3. Výměna lůžkovin Žádost

Prosíme do zprávy příjemci napsat účel daru, bez toho budeme i nadále využívat veškerou podporu dle aktuálních potřeb střediska. 0923098309/0800 nebo výše skrz daruj.cz

 

30. 1. 2018