Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dary

Obrazek

Příběh bible o "milosrdném Samaritánovi" je vedle praktické pomoci člověku v nouzi, také příběhem o sebeobětování, "ztracení" vlastního času pro druhého, "ztracení" vlastních peněz. V programu se snažíme pomoci lidem, kteří se rozhodli jít cestou, kterou neměli a nakonec zůstali ležet na "zemi", odkázáni na cizí pomoc. Pomáháme mužům z alkoholismu, drog a podobných závislostí, ale nejenom jim. Pomáháme také jejich partnerům, rodičům nalézt cestu z beznaděje. Také pracujeme s dětmi na školách v rámci primární prevence a již více než deset let provozujeme práci s dětmi v klubu Archa v Dětském centru ve Šluknově. Věříme, že naše práce není marná. Prostředky na práci získáváme z různých zdrojů: část platů získáváme od církve, část provozních nákladů pokrýváme z vlastních podnikatelských aktivit, část z nadačních fondů a velkou část z jednotlivých darů. Vyjma práce dětského centra nejsme financováni z žádného   grantu státních dotací. O našich projektech se také dočtete v ruvrice: "PROJEKTY"

 

Jménem našich klientů děkujeme všem, kteří nás podpořili anebo to mají v úmyslu učinit. Vaše dary můžete zaslat na následující účty:

PRO ČESKOU REPUBLIKU:                0923098309/0800

 

The name on bank account:            TEEN CHALLENGE International ČR
The name of bank:                             Ceska sporitelna, a.s.
The address of bank:

                                                               CESKA SPORITLELNA a.s.,
                                                               oblastní pobocka v Decíne 1, 
                                                               Pivovarská 651,
                                                               SLUKNOV 407 77

 

 

 

 

Příspěvky

19. 11. 2018

Sbírka na čističku

img_2905.jpg Tak první krok ke stavbě nové čističky odpadních vod máme po více než  půl roce za sebou  Teď už jen získat prostředky na její stavbu, která jak doufáme začne na jaře příštího roku. Náklady budou zhruba 450 tis. a potřebujeme vás! Pokut se chcete zapojit, můžete to udělat buď kliknutím na odkaz výše na stránce nebo přímo na náš účet 0923098309/0800 se vzkazem "čistička". Děkujeme

 

22. 2. 2018

Dary a praktická pomoc

medium_sorrowful-yet-always-rejoicing---kopie---kopie.jpg Přátelé v minulém příspěvku jsme popisovali naše praktické projekty pro rok 2018-2019. Rádi bychom tímto vyhlásili   praktickou sbírku na tyto účely:

 

 

 

 

Dlouhodobé:

1. podpora studentů v programu (ne všichni studenti mohou platit pobytové náklady - výpadek 30-50 tis. měsíčně)

2. podpora služebníků střediska , viz "kontakty" (jedná se o prostředky na platy v celkové výši 1.5 mil. ročně)

3. Provozní náklady cca 2 mil. ročně.

Aktuální:

1. stavba čističky (nutnost vzhledem k nefunkčnosti stávající - 500. tis.)

2. výměna střešní krytiny a vestavba vikýřů (současná střecha je již za svou životností 500 tis., zároveň je možné přijet prakticky pomoc s vybudováním vikýřů, pokud jste tesař)

3.  Dárky pro naše studenty k vánocům: 

¨ pokud chcete studentům udělat radost a koupit jim dárek (max. do 200,-) napište si mailem o konkrétního studenta. Vy koupíte a pošlete a my předáme pod vánočním stromkem :-)

Prosíme do zprávy příjemci napsat účel daru, bez toho budeme i nadále využívat veškerou podporu dle aktuálních potřeb střediska. 0923098309/0800 nebo výše skrz daruj.cz

Klikni: Projekty 2019 (jsou totožné s rokem 2018, ve kterém se nám nepodařilo získat potřebné zdroje a především získat stavební povolení k čističce odpadních vod, to jsme získali až 11_2018)

 

30. 1. 2018